Oferta  O firmie  Kontakt
Kompleksowe rozwiązania reklamowe.
poprzednia następna
przycisk przycisk przycisk przycisk
slajd
Portal Wielkopolski Wschodniej LM.pl to jeden z największych w Polsce regionalnych portali internetowych. Ponad 300 tysięcy unikalnych użytkowników i 13 milionów odsłon czyni to medium idealnym sposobem reklamowania Twojej firmy.

O firmie

Od ponad 12-stu lat firma LM Lokalne Media jest liderem lokalnego rynku mediów i reklamy w Wielkopolsce wschodniej, obejmując swoim zasięgiem subregion koniński z miastami Konin, Koło, Turek, Słupca. Codziennie dostarczamy wiadomości z regionu do niemal 35 tys. użytkowników i czytelników. Nasze biuro reklamy obsługuje rocznie kilkaset podmiotów, m.in. firmy prywatne, państwowe i międzynarodowe, jak również domy mediowe wspierając w planowaniu budżetów i kampanii marketingowych.  

Spółka w swoim portfolio posiada następujące marki:

Portal Wielkopolski Wschodniej LM.pl:
Serwis notuje miesięcznie (lipiec 2011 r. badania GEMIUS oraz Google) ponad 13 mln odsłon i  368 tys. unikalnych użytkowników, co oznacza, że spośród wszystkich mieszkańców regionu posiadających dostęp do Internetu, każdy z nich odwiedza portal przynajmniej raz w miesiącu. Bogata oferta reklamowa pozwala na przygotowanie skutecznej kampanii zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm i instytucji. Staramy się dzielić swoją wiedzą na temat reklamy internetowej, dzięki czemu nasi klienci są coraz bardziej świadomi w zakresie wykorzystania tego nowoczesnego medium. Chętnie wyjaśnimy co oznaczają skróty CPM, CTR i jak je interpretować, dzięki czemu nasz klient może przekonać się i dokładnie zmierzyć jakie efekty daje mu wspólnie z nami zrealizowana kampania.
Zobacz więcej: www.lm.pl

Największy, bezpłatny tygodnik w mieście Kurier Koniński:
Kurier Koniński to jedyny bezpłatny tygodnik w mieście i regionie a jednocześnie największa gazeta w Koninie.. Od września 2010 roku Kurier jest wydawany w nakładzie15 000 egzemplarzy . Z każdym wydaniem dociera do kilkunastu tysięcy czytelników papierowej wersji, a dodatkowo można go pobrać z Internetu w pliku pdf. Kurier Koniński pełni głównie funkcję informacyjną, co zwiększa jego skuteczność w docieraniu do grupy docelowej naszych klientów.
Zobacz więcej: www.kurierkoninski.pl

Eksperci od e-marketingu do Twojej dyspozycji LMInternet.pl:
Pracujemy dla największych i najlepszych firm w regionie i w Polsce, mamy za sobą wiele realizacji związanych praktycznie z każdą branżą. Zajmujemy się tworzeniem prostych stron firmowych, portali produktowych i informacyjnych. Dostarczamy dedykowane rozwiązania dla internetowego handlu. Prowadzimy profesjonalne działania w mediach społecznościowych ze szczególnym uwzględnieniem portalu Facebook.pl. Mamy za sobą przygotowanie kilkunastu sesji fotograficznych dla naszych klientów oraz realizację filmów reklamowych. W razie potrzeby wspomagamy działania promocyjne firm w zakresie marketingu tradycyjnego (wydruki, outdoor, reklama mobilna) oraz przygotowujemy złożone strategie komunikacyjne. Jesteśmy również w stanie przygotować projekty na potrzeby Internetu oraz innych form reklamowych typu ulotki, czy foldery.
Zobacz więcej: www.lminternet.pl

Reklama zewnętrzna R63.pl
Outdoor to sprawdzona i ceniona forma reklamy zewnętrznej.W ofercie R63.pl posiadamy kilkanaście własnych  tablic reklamowych typu eurobillboard w Koninie i regionie. Zajmujemy się także reklamą mobilną z wykorzystaniem wielkoformatowej przyczepy reklamowej (25 m2 powierzchni reklamowej). Nasze pojazdy wyposażone są w system nagłaśniający co pozwala na odtwarzanie spotów dźwiękowych, co poprzez zwrócenie uwagi odbiorców, maksymalizuje skuteczność przekazu. W ramach marki świadczymy usługi w zakresie projektowania, wydruków i wykonywania spotów dźwiękowych co powoduje, że zapewniamy pełny serwis w zakresie reklamy zewnętrznej.
Zobacz więcej: www.r63.pl